Články

Zajímavost #1

9. října 2010 v 17:38 | by ericadurance.blog.cz
Jen taková zajímavost pro pobavení. Erica se nedávno (nejspíš v nějakém rozhovoru) zmínila, že Loisino "zaskočení" při večeři u Kentů (epizoda 9.21 Hostage) nebylo plánované...Erice zaskočilo, když jedla brambory a Tom ji pomohl...

ericadurance.blog.cz
"Fun, awkward scene at the table! FYI actually choked on the potatoes, Tom helped me out there!"
(,,Zábavná, trapná scéna u stolu! Jen pro vaši informaci mi opravdu zaskočily brambory a Tom mi pomohl!") - Erica DuranceZoufalka Teri Hatcher bude hrát matku Lois Lane!

23. září 2010 v 19:29 | by ericadurance.blog.cz
ericadurance.blog.cz
Michael Ausiello spolu s Entertainment Weekly oznámil, že Teri Hatcher (Superman, Zoufalé manželky) byla obsazena do role matky Lois Laneové!

Pro 10. a finální sérii Smallville si producenti schovali jedno z
snad největších překvapení v hereckém obsazení. Získali bývalou Lois Lane Teri Hatcher pro roli Elly Laneové - matky Lois Lane. Jak jistě víte Teri Hatcher hrála 4 roky Supermanovu vyvolenou v TV seriálu televize BBC  Lois & Clark: The New Adventures of Superman(u nás Superman). Víme, na co myslíte: ,,Vždyť Loisina máma, Ella je mrtvá!" 

Jak to tedy bude?
V 8. epizodě zvané "Abandoned/Opuštěná" nachází staré video záznamy své matky. Myslíme, že zbytek si už dokážete domyslet...

Léto na TV Markíza se Smallville...

28. června 2009 v 14:13 | By Erica:o)
Tak určitě to už většina z vás již zaznamenala, ale kdo ne, tak na slovenské stanici TV Markíza se 21. června premiérově začala vysílat většině nám již dobře známá 6. série sci-fi seriálu Smallville...a vysílá hned dvě epky po sobě...takže kdo máte připojení a ještě jste ji neviděli případně nějaké ty epky propásli nezapomeňte se každou neděli v 10,55 h dívat...:o)
pro více info klik celý článek

Vše nej k tvým 31. narozeninám,Erico!:o)

21. června 2009 v 21:12 | By Erica:o)


Naše Erica aka prostořeká reportérka Lois Lane z Daily Planet a našeho dobřeho známého sci-fi seriálu Smallville dnes slaví své 31. narozeniny...ano přesně tolik let už uplynulo ode dne,kdy Erica přišla na svět...:) Takže, vše nej Erica za všechny tvé fanoušky!:o)

TEEN CHOICE AWARDS 2009

16. června 2009 v 23:08 | By Erica:o)
Tak jak už si někdo z vás určitě mohl všimnout zase po roce se blíží předávání amerických TEEN CHOICE AWARDS...
A náš oblíbený Smallville je také myslím tak ve třech kategoriích nominován,tak když se vám bude chtít můžete se tady zaregistrovat a pak už jen kliknout na CAST YOUR VOTE a dát se do hlasování pro svůj oblíbený seriál, film, scénu, píseň a další...
Nejvíce nominací samozřejmě opět získalo Twilight, které jak předpokládám opět většinu vyhraje:D
Jen směle do toho já už jsem hlasovala...nejlepší je, že můžete hlasovat denně:D

8x17 Hex - Oficiální popis

11. března 2009 v 23:04 | By Erica:o)
CHLOE A LOIS ZAŽIJÍ PŘÍBĚH JAKO Z FILMU MEZI NÁMI DĚVČATY, KDYŽ SE VE SMALLVILLE OBJEVÍ DALŠÍ POSTAVA Z DC KOMIXŮ
--
Na narozeninové oslavě Chloe (Allison Mack) se objeví zajímavý host, tajemná kouzelnice Zatanna (hostující Serinda Swan). Ta splní Chloino přání "být více jako Lois" (Erica Durance), a vymění jim těla. Zatanna se tu ovšem objevila kvůli něčemu jinému - hledá totiž otcovu knihu kouzel, aby mohla vyčarovat jeho ducha. Ještě předtím ale splní Clarkovu (Tom Welling) nejhlubší tužbu. Justin Hartley a Aaron Ashmore se v tomto díle také objeví. Epizodu napsal Bryan Q. Miller, a zrežírovala ji Mairzee Almas. The CW ji uvede 26. března 2009.

zdr.smallville-cz.com

Join the Operation Wild Cherry!

20. února 2009 v 18:45 | By Erica:o)

Tak a je to tady...hýbe to všemi americkými fan weby a nejen těmi
...po boji za Lois Lane minimálně ve 13 epizodách 8. série Smallville přichází další boj...tentokrát boj za Lois Lane aka Ericu Durance minimálně ve 22 epizodách 9. série Smallville...čímž se nám také potvrzuje,že 9. série s velkou pravděpodobností bude...

Je více možností jak se do této masivní akce zapojit, jedním z hlavních způsobů a pro vás také nejjednodušší je podepsat peticí, která se vám zobrazí po nákliku na obrázek nad textem...jsou tu ale také další způsoby jako např. napsat samotným autorům...ale pochybuji,že by se do toho někomu z Vás chtělo - mě by se totiž také nechtělo:D ...takže prosím budu ráda,když Ericu ve Smallville podpoříte...:o)

Nejlepší TV Show Couple 2009?

31. prosince 2008 v 21:49 | By Erica:o)
Ahojky zlatíčka,takže...Behulienka - pravidelná návštěvnice tohoto webu - mě upozornila na soutěž o nej TV Show Couple 2009,která probíhá zde ,samozřejmě jsou tam zařazeni i Clark s Lois a Chloe s Jimmym(ti to ale bohužel pěkně projíždějí:(),takže když budete chtít(a doufám,že budete)...můžete tam hlasovat,já už tak učinila:D

Erica nominována na CW Awards!

15. prosince 2008 v 17:07 | By Erica:o)
Erica Durance,Tom Welling,Allison Mack a Sam Witwer...tak tito představitelé populárních Smallvillských a Metropoliských postav byli nominování na cenu CW ... a o tom, kdo tuto cenu vyhraje budou tentokrát rozhodovat samotní diváci této gigantické americké TV stanice...takže pro koho budete hlasovat vy?

pozn.Hlasovat můžete po nákliku na obrázek

8x10 - Bride - Ofiální popis

2. listopadu 2008 v 15:47 | By Erica:o)
CHLOE A JIMMYHO VYSNĚNÝ SVATEBNÍ DEN PŘEKAZÍ PŘÍCHOD DVOU NEČEKANÝCH HOSTŮ
--
Chloe (Allison Mack) je vzrušená z blížící se svatby s Jimmym (Aaron Ashmore), no současně se obává, že Davis (Sam Witwer) svatbu překazí. Mezitím, Oliver (Justin Hartley) říká Clarkovi (Tom Welling), že možná našel ztraceného Lexe, a odlétá na Kubu vyřídit si to s ním. Po příchodu je ale velice překvapen, když místo Lexe nachází Lanu (Kristin Kreuk). Sbližování Clarka a Lois (Erica Durance) překazí chaos, který zavládne poté, co Doomsday vtrhne na svatbu a pokusí se unést Chloe. Epizodu napsali Al Septien & Turi Meyer, režíruje ji Jeannot Szwarc a televize CW ji uvede 20. listopadu 2008!

Smallville boduje!

29. října 2008 v 13:26 | By Erica:o)
Americká Academy of Television Arts & Sciences (ATAS) včera odovzdávala ceny Emmy.
Jubilejný 60. ročník sa prvýkrát uskutočnil v Nokia Theatre v Los Angeles. V priamom prenose sa rozhodlo o víťazoch v 29 kategóriách. Zo seriálov známych hlavne nám, získal cenu aj Smallville. Získal cenu ,,kreatívne" Emmy za zvukový strih v seriály. Hlavne za premiérovú časť 7. série "Bizzaro".

8x09 - Abyss(Propast)) - Oficiální popis

25. října 2008 v 12:10 | By Erica:o)
BRAINIAC VYMAŽE CHLOE PAMĚŤ
--

Brainiac začne po jednom odstraňovat Chloeiny (Allison Mack) vzpomínky, dokud jediný koho si pamatuje je Davis (Sam Witwer). Clark (Tom Welling) si uvědomí, že jediný způsob, jak zastavit Brainiaca před ovládnutím Chloeiny mysle je znovu vytvoření Pevnosti. Následně požádá Jor-Ela, aby Chloe vyléčil. Dále hraje také Aaron Ashmore. Epizodu napsali Don Whitehead & Holly Henderson, režíruje ji Kevin G. Fair a televize CW ji uvede 13. listopadu 2008!

8x08 - Bloodline(Pokrevní příbuznost) - Oficiální popis

23. října 2008 v 20:17 | By Erica:o)
KARA SE VRACÍ
-- Clark (Tom Welling) obdrží anonymní zásilku, která obsahuje krystal z Arktidy. Krystal se po vyjmutí aktivuje a přemístí Clarka spolu s Lois (Erica Durance) do Zóny Přízraků, kde se setkají s Karou (Laura Vandervoort). Kara otevře portál pro Loisin návrat, no Zodova manželka Faora s ní uprchne a převezme kontrolu nad jejím tělem. Lois ovládaná Faurou začne řádit v Metropolis. Dále hrají také Allison Mack, Cassidy Freeman, Sam Witwer a Justin Hartley. Epizodu napsala Caroline Dries, režíruje ji Michael Rohl a televize CW ji uvede 6. listopadu 2008!

8x07 - Identity(Totožnost) - Oficiální popis

11. října 2008 v 12:10 | By Erica:o)

JIMMY VYFOTÍ CLARKA, JAK ZACHRAŇUJE LOIS


--


Jimmy (Aaron Ashmore) udělá fotku Clarka (Tom Welling), který super-rychlostí zachraňuje Lois (Erica Durance) před zlodějem. Na snímku je vidět červeno-modrá rozmazaná skvrna. Jimmy ji ukáže Tess (Cassidy Freeman), která se ji rozhodne publikovat na titulní stránce Daily Planet. Clark se obává vyzrazení své totožnosti, proto požádá Chloe (Allison Mack), aby Jimmymu domluvila, což ale odmítne. Dále hraje také Justin Hartley. Epizodu napsali Todd Slavkin & Darren Swimmer, režíruje ji Mairzee Almas a televize CW ji uvede 30. října 2008!

(zdr.smallville-cz.com)

8x06 - Prey - Officiální Popis

8. října 2008 v 18:34 | By Erica:o)
DAVIS ZAČÍNÁ OBJEVOVAT SVOU TEMNOU STRÁNKU--


Clarka (Tom Welling) zaujme nedávný útok v divadle, který by mohl mít na svědomí sériový vrah. V domněnce, že to může být někdo infikovaný meteority, požaduje po Chloe (Allison Mack), aby mu prozradila jména lidí, kterým pomáhá ve své nadaci ISIS, což mezi nimi způsobí roztržku. Davis (Sam Witwer) se obává, že jeho výpadky paměti mohou znamenat, že on je tím sériovým vrahem, a proto nashromáždi všechny důkazy, které by ho mohli usvědčit. V obavě z nejhoršího sdělí své podezření Chloe. Dále hraje také Aaron Ashmore. Epizodu napsali Brian Peterson & Kelly Souders, režíruje ji Michael Rohl a televize CW ji uvede 23. října 2008!

"Chybička nebo jen zkouška?"

2. října 2008 v 20:55 | By Erica:o)
Ahojky zlatíčka,tak jsem si dnes jen tak z nudy procházela promo fotečky z jednotlivých dílů 8. série Smallville a všimla jsem si takové maličkosti...

8x05 - Committed - Oficiální Popis

29. září 2008 v 0:33 | By Erica:o)

CHLOE ŘEKNE JIMMYMU O SVÝCH CITECH KE CLARKOVI
Po zásnubním večírku jsou Chloe (Allison Mack) s Jimmym (Aaron Ashmore) uneseni šíleným klenotníkem (David Lewis). Nevěra manželky na něm zanechala trvalé následky a nyní unáší zamilované páry. Podrobuje je zkoušce na detektoru lži, vylepšeném pomocí kryptonitu, přičemž lhaní je odměněno elektrickým šokem. Únosce se zeptá Chloe, jestli je zamilovaná do někoho jiného. Clark (Tom Welling) s Lois (Erica Durance) ve snaze najít je, předstírají zamilovanou dvojici a sami se nechají unést. Následně čelí otázce o vzájemných citech. Dále hraje také Justin Hartley. Epizodu napsal Bryan Q. Miller, režíruje ji Glen Winter a televize CW ji uvede 16. října 2008!
zdr. smallville-cz.com

Smallville - 8x04 - Instinct - Oficiální popis

21. září 2008 v 14:07 | By Erica:o)

POSTAVA Z DC KOMIKSŮ MAXIMA SE SNAŽÍ O ZÍSKANÍ CLARKA -- Tess (Cassidy Freeman) a její tým provádějí testy na Clarkově (Tom Welling) krystalu z Arktidy, čímž zapříčiní vyslání paprsku světla do vesmíru. To způsobí příchod Maximy (Charlotte Sullivan), královny z planety Almerac, která hledá svoji spřízněnou duši a domnívá se, že to ona vyslala signál. Naneštěstí je schopnost Maximy příliš silná pro smrtelníky a její polibek je všechny zabije. Svůdná Maxima přichází do Metropolis a zahajuje své hledání, začínajíc Jimmym (Aaron Ashmore). Dále hrají také Allison Mack a Erica Durance. Epizodu napsali Al Septien & Turi Meyer, režíruje ji James L. Conway a televize CW ji uvede 9. října 2008!

8x03 → Oficiální popis

12. září 2008 v 22:35 | By Erica:o)
OLIVER SE VE SVÝCH VZPOMÍNKÁCH VRACÍ ZPĚT KE DNŮM STRÁVENÝCH NA OSTROVĚ A DOZVÍDÁ SE VÍCE O ÚMRTÍ JEHO RODIČŮ
Oliver (Justin Hartley) zkolabuje na dobročinné akci a zbývá mu jen 24 hodin života. Clark (Tom Welling) a Chloe (Allison Mack) zavolají na pomoc Davise (Sam Witwer), ale jeho prognóza není radostná. Blouznící Oliver se ve vzpomínkách vrací do doby, kdy uvíznul na ostrově, a kde se naučil jak používat luk a šíp. Vzpomíná také na první střetnutí s Tess (Cassidy Freeman) na tom samém ostrově, poté co byla unesena pašerákem drog. Mezitím, Chloe se rozhodne použít její nové schopnosti k záchraně Olivera, Clark je velice překvapen. Epizodu napsala Caroline Dries, režíruje ji Mairzee Almas a televize CW ji uvede 2. října 2008!

Oficiální popis ep. 8x02 Plastique

7. září 2008 v 16:22 | By Erica:o)
POSTAVA Z DC KOMIKSŮ JMÉNEM PLASTIQUE UDEŘÍ V METROPOLIS; DAVIS BLOOME PŘICHÁZÍ DO SMALLVILLE
Clark (Tom Welling) se hned ve svém prvním dni v Daily Planet pouští do spolupráce s Lois (Erica Durance) na jednom článku, když přímo před budovou DP vybuchne autobus. Clark zachrání mladou dívku jménem Bette (Jessica Parker Kennedy), která se sblíží s Chloe (Allison Mack) skrz své meteoritické schopnosti, kterými obě disponují. Bette ale tají obrovské tajemství. Záchranář Davis Bloome (Sam Witwer) přijíždí do Metropolis a okamžitě si padne do oka s Chloe. Epizodu napsali Don Whitehead & Holly Henderson, režíruje ji Rick Rosenthal a televize CW ji uvede 25. září 2008!
 
 

Reklama
Reklama