Otázka pro Ericu

18. července 2011 v 17:58 | Jarka |  Interviews
Erica odpovídala na otázku: "Jak se cítíte ohledně toho, že máte tolik fanoušků mezi ženami?"
"Jsem vděčná, že mám ženské fanoušky. Nejsem si jistá, proč je mezi mými fanoušky tolik žen, ale snad jsou to vlastnosti Loisiny postavy, které se jich nějak dotýkají a baví je. Ať už jsou to její sklony dostávat se určitých situací, nebo říkat věci aniž by přemýšlela o následcích, její nemotornost, nebo její přímost a ochota si stát za tím, čemu věří, i kdyby se měla mýlit. A když už se zmýlí, tak to nakonec připustí. V Lois, je něco pro každého, jak pro muže tak ženy, protože je kombinací mnoha faktorů, včetně někoho, kdo se nebojí nakopat zadek ani tomu, kdo ho má z oceli.
Osobně bych na to, jaké to je mít podporu tolika žen řekla, že je to osvěžující, mít ženy kvůli něčemu takhle spojené a uvědomovat si, že jsme na stejné straně. Často zapomínáme kolik útěchy může přinášet ženské přátelství a podpora, protože spolu soupeříme. Když budeme skutečně upřímné, nehledě nato co se v životě přihodí, zdá se že nás všechny trápí stejná nejistota a řešíme stejné problémy. Vidět tyhle věci u fiktivní postavy, někdy pomáhá vidět sami sebe, jedna v druhé. Takže děkuji!!!"


"I'm grateful for having female fans, not sure why many fans are women except to say hopefully there are characters traits in Lois that they relate to or are entertained by. Whether it is her tendency to throw herself at a situation or say something without really thinking about the consequences, or her clumsiness, her forthright directness or willingness to stand her ground based on what she thinks is right, even though she may be wrong, but if she's wrong she eventually admit it. Lois can be something to everyone, male or female because she is a composite of many things, including someone who is not afraid to kick someone's butt, even if it's made of steel.
On a personal note as to how it feels to have so much female support, I would say that it is so refreshing to have women bandy together about something and realize that we are on the same side. So often we forget how much comfort we can get out of female friendship and support because we can become too competitive with each other. When we are really honest with each other, no matter what walk of live, we all seem to have similar insecurities and issues that come into our lives. Sometimes it takes us seeing those things in fictional character to really see ourselves in each other. So thanks!!!!!"

zdroj/source: Durance Magazine
banner by Rob
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama