Smallville || Season 8 || Obsahy epizod

1. února 2010 v 17:01 | By Erica:o)

Zdrojem je smallville-cz.com
Jsou zde obsaženy pouze obsahy epizod, ve kterých účinkovala Erica Durance.


8.01 Odyssey (Odysea)
Liga Spravedlnosti, vedená Green Arrowem, vyráží do Arktidy hledat Clarka, který zmizel po zhroucení pevnosti. Parta okamžitě přichází do konfrontace s novou šéfkou Luthorcorpu, Tess Mercer. Mezitím je Chloe držena ve vazbě podezřelou skupinou, která odhalila její novou schopnost. Clark opět přišel o své schopnosti, poté co mu je odebral Jor-El.

8.02 Plastique (Plastická trhavina)
Clark se hned ve svém prvním dni v Daily Planet pouští do spolupráce s Lois na jednom článku, když přímo před budovou DP vybuchne autobus. Clark zachrání mladou dívku jménem Bette, která se sblíží s Chloe skrz své meteoritické schopnosti, kterými obě disponují. Bette ale tají obrovské tajemství. Záchranář Davis Bloome přijíždí do Metropolis a okamžitě si padne do oka s Chloe.
8.03 Toxic (Otrava)
Oliver zkolabuje na dobročinné akci a zbývá mu jen 24 hodin života. Clark a Chloe zavolají na pomoc Davisa, ale jeho prognóza není radostná. Blouznící Oliver se ve vzpomínkách vrací do doby, kdy uvíznul na ostrově, a kde se naučil jak používat luk a šíp. Vzpomíná také na první střetnutí s Tess na tom samém ostrově, poté co byla unesena pašerákem drog. Mezitím, Chloe se rozhodne použít její nové schopnosti k záchraně Olivera, Clark je velice překvapen.8.04 Instinct (Instinkt)
Tess a její tým provádějí testy na Clarkově krystalu z Arktidy, čímž zapříčiní vyslání paprsku světla do vesmíru. To způsobí příchod Maximy, královny z planety Almerac, která hledá svoji spřízněnou duši a domnívá se, že to ona vyslala signál. Naneštěstí je schopnost Maximy příliš silná pro smrtelníky a její polibek je všechny zabije. Svůdná Maxima přichází do Metropolis a zahajuje své hledání, začínajíc Jimmym.
8. 05 Commited (Oddaný)
Po zásnubním večírku jsou Chloe s Jimmym uneseni šíleným klenotníkem. Nevěra manželky na něm zanechala trvalé následky a nyní unáší zamilované páry. Podrobuje je zkoušce na detektoru lži, vylepšeném pomocí kryptonitu, přičemž lhaní je odměněno elektrickým šokem. Únosce se zeptá Chloe, jestli je zamilovaná do někoho jiného. Clark s Lois ve snaze najít je, předstírají zamilovanou dvojici a sami se nechají unést. Následně čelí otázce o vzájemných citech.8.07 Identity (Totožnost)
Jimmy udělá fotku Clarka, který super-rychlostí zachraňuje Lois před zlodějem. Na snímku je vidět červeno-modrá rozmazaná skvrna. Jimmy ji ukáže Tess, která se ji rozhodne publikovat na titulní stránce Daily Planet. Clark se obává vyzrazení své totožnosti, proto požádá Chloe, aby Jimmymu domluvila, což ale odmítne.

8.08 Bloodline (Rodokmen)
Clark obdrží anonymní zásilku, která obsahuje krystal z Arktidy. Krystal se po vyjmutí aktivuje a přemístí Clarka spolu s Lois do Zóny Přízraků, kde se setkají s Karou. Kara otevře portál pro Loisin návrat, no Zodova manželka Faora s ní uprchne a převezme kontrolu nad jejím tělem. Lois ovládaná Faurou začne řádit v Metropolis.

8.10 Bride (Nevěsta)
Chloe je vzrušená z blížící se svatby s Jimmym, no současně se obává, že Davis svatbu překazí. Mezitím, Oliver říká Clarkovi, že možná našel ztraceného Lexe, a odlétá na Kubu vyřídit si to s ním. Po příchodu je ale velice překvapen, když místo Lexe nachází Lanu. Sbližování Clarka a Lois překazí chaos, který zavládne poté, co Doomsday vtrhne na svatbu a pokusí se unést Chloe.
8.15 Infamouse (Pochybná sláva)
Linda Lake se vrací do Metropolis a vyhrožuje Clarkovi vyzrazením jeho tajemství, pokud ji neslíbí exkluzivní informace o červeno-modré skvrně, aby se tak ona opět mohla stát slavnou reportérkou. Clark se nehodlá nechat vydírat, proto prozradí své tajemství Lois a chce po ní, aby o něm pro Daily Planet napsala článek.

8. 17 Hex (Tajné přání)
Na narozeninové oslavě Chloe se objeví zajímavý host, tajemná kouzelnice Zatanna. Ta splní Chloino přání "být více jako Lois", a vymění jim těla. Zatanna se tu ovšem objevila kvůli něčemu jinému - hledá totiž otcovu knihu kouzel, aby mohla vyčarovat jeho ducha. Ještě předtím ale splní Clarkovu nejhlubší tužbu.


8. 19 Stiletto (Hrdinka Lois)
Na narozeninové oslavě Chloe se objeví zajímavý host, tajemná kouzelnice Zatanna. Ta splní Chloino přání "být více jako Lois", a vymění jim těla. Zatanna se tu ovšem objevila kvůli něčemu jinému - hledá totiž otcovu knihu kouzel, aby mohla vyčarovat jeho ducha. Ještě předtím ale splní Clarkovu nejhlubší tužbu.


8.22 Doomsday (Soudný den)
Oliver řekne Clarkovi, že musí zabít Davise, protože Doomsday se stal vážnou hrozbou a musí být zastaven za každou cenu. Clark se ovšem zdráhá zabít člověka, a tak se Green Arrow a jeho tým rozhodnou vzít věci do vlastních rukou. Lois si to rozdá s Tess, ale jejich souboj nabere šokující zvrat. Mezitím se Chloe ocitne přesně uprostřed konfliktu mezi Oliverem a Clarkem ohledně zabití Davise.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rena rena | 3. dubna 2010 v 22:31 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama