Smallville || Season 9 || Obsahy epizod

19. září 2009 v 11:01 | By Erica:o)
Zdrojem je smallville-cz.com
Jsou zde obsaženy pouze obsahy epizod, ve kterých účinkovala Erica Durance.9.01 Savior (Zachránce)
Clark řekne Jor-Elovi, že je připraven začít se svým výcvikem. Jor-El ale nejprve pošle Clarka zpátky do Metropolisu, aby ukončil vztah s Lois ještě předtím, než začne. Chloe je překvapená, když se Lois z ničeho nic objeví, poté co byla nezvěstná několik týdnů a na své náhle zmizení s prstenem Legie si vůbec nevzpomíná. Lois se při vyšetřování havárie jednokolejky seznámí s Johnem Corbenem, novým reportérem v Daily Planet, který neskrývá svůj negativní postoj k červeno-modré skvrně. Chloe prosí Clarka, aby použil prsten Legie na návrat do minulosti a zachránu Jimmyho. Clark to odmítne, což způsobí trhliny v jejich přátelství. Mezitím prožívá Oliver těžké období a Zod přichází na Luthorův zámek.

9.02 Metallo (Metallo)
Poté, co ho přejede náklaďák, se John Corben probouzí sám v opuštěném bytě jako kyborg s kryptonitovým srdcem. Corben se svojí novou nadlidskou silou se nyní připravuje na pomstu proti červeno-modré skvrně, kterého považuje za bezohledného samozvaného strážce. Lois se sama zaplete do hledání po červeno-modré skvrně a to i navzdory Clarkově namítání. Nakonec skončí v rukou Corbena, který ji unese.
9.03 Rabid ( Zombie útočí)
Zod a jeho vojáci uvolní do ovzduší virus, který promění lidi na zombie. Jediný způsob, jak to zastavit je výroba protilátky z krve jiného Kryptoňana. Poté, co je Lois nakažena, prosí Chloe Clarka, aby poskytnul svou krev na zastavení epidemie, i když tím riskuje prozrazení své identity Zodovi.


9.04 Echo (Ozvěna)
Tess donutí Olivera, aby přijel na slavnost pořádanou Queen Industries a uklidnil vedení firmy. Situace se ale změní, když se objeví Toyman s bombou a plánem na pomstu. Toyman říka Oliverovi, aby se přiznal k vraždě Lexe Luthora, jinak vyhodí všechny do luftu. Jor-El mezitím obdaruje Clarka schopností slyšet myšlenky jiných lidí, což je další součást tréninku.

9.05 Roulette (Ruleta)
Oliver je omámen a následně unesen ženou jménem Victoria alias Roulette, která mu řekne, že je zapleten do nebezpečné hry a musí bojovat o svůj život. Když se najde mrtvá Victorie, Oliver je zatčen policií a obrací se na Chloe s prosbou o pomoc. Mezitím se Lois zlobí na Clarka, protože jí neřekl o Oliverově sebevražedném pokusu.

9.06 Crossfire (Křížová palba)
Oliver se pokouší přesvědčit mladou dívku z ulice jménem Mia alias Speedy, aby se vzdala nebezpečného života. Oliver ji nabídne, že ji vycvičí, no Mia ho podrazí. Lois se snaží zlanařit Clarka, aby jí pomohl získat práci hostitelky v televizní show. Oba jsou ale překvapeni, když jich chce televizní stanice zaměstnat jako tým.

9.08 Idol (Idol)
Superhrdinské dvojčata Zan a Jayna přichází do Metropolis pomoct Skvrně v boji ze zločinem. Několik záchranných akcí ale pořádně zpackají, což způsobí Clarkovi velké potíže u státního žalobce. Clark se rozhodne předstoupit jako Skvrna, aby tak očistil své jméno.


9.09 Pandora (Zkáza a utrpení)
Tess unese Lois, aby zjistila kam se Lois poděla poté, co zmizela na několik týdnů. Vzpomínka Lois na budoucnost zobrazuje Metropolis pod vládou Zoda, a Clarka bezmocného pod červeným sluncem, zatímco Chloe s Oliverem zformují hnutí odporu. Jakmile se Clark dozví o těchto budoucích událostech, udělá důležité rozhodnutí týkající se Zoda.
9.10 Disciple (Mistr a žák)
Olivera pronásleduje vlastní minulost poté, co se objeví jeho bývalý učitel Dark Archer. Jeho úmyslem je pomstít se svému žákovi a proto se zaměří na Lois a Chloe. Oliver se snaží zastrašit Dark Archera poté, co jeho dřívější mistr unese Miu alias Speedy, no je dotlačen až k hraně svých morálních zásad. Clark spěchá, aby mu zabránil udělat další osudovou chybu.

9.11 - 9.12 Absolute Justice (Naprostá spravedlnost)
Muž jménem Sylvester Pemberton vyhledá Chloe a řekne jí, že ví o jejím týmu superhrdinů a nutně potřebuje jejich pomoc. Ještě než ale stihne vysvětlit kdo vlastně je, je napaden a zavražděn Iciclem. Clarkovo a Chloeino vyšetřování dovede Clarka do bývalé centrály spolku, který si říká Justice Society of America (JSA). Zde se setkává s Nelsonem alias Dr. Fatem, s Carterem Hallem alias Hawkmanem a také s Courtney alias Stargirl. Courtney společně s Hawkmanem a Dr. Fatem žádají Clarka, aby jí pomohl dopadnout vraha, který má spadeno na jejich skupinu, ale zdráhají se pokračovat ve svých povinnostech superhrdinů. Clark, John Jones, Green Arrow a Chloe se spojí, aby pomohli JSA zastavit Icicla, než zavraždí dalšího člena skupiny. Mezitím Lois obdrží zásilku od záhadné agentury s názvem Šachmat, kterou vede Amanda Waller.

9.13 Warrior (Bojovník)
Clark se setká se Zatannou na komiksovém shromáždění, kde mu prozradí, že její otec začaroval komiksovou knihu "Warrior Angel" a ta teď v sobě skrývá magické schopnosti. Mladý muž jménem Stephen knihu ukradne a postupně rozvíjí své super-schopnosti. Nakonec se z něho stane skutečný Warrior Angel a zachrání Chloe před strašlivou nehodou. Mezitím začne Lois žárlit na Clarkovo přátelství se Zatannou.


9.14 Persuasion (Přesvědčivý)

ericadurance.blog.cz
Je den svatého Valentýna a zatímco je Clark na rande s Lois, tak je nevědomky infikován drahokamem z kryptonitu, který má magickou schopnost přesvědčit kohokoli o čemkoli. Clark se Lois zmíní, že by si přál, aby měli víc tradičnější vztah. Proto Lois podává výpověď v Daily Planet, nastěhuje se ke Clarkovi a začne plánovat jejich svatbu. Clark, který si stále není vědom své nové schopnosti, jen tak mimo řeč sdělí Chloe, že by si přál, aby na něho více dohlížela. Infikovaná Chloe si jeho přání vezme k srdci a zaměří se na svůj nový cíl - Lois.9.15 Conspiracy (Spiknutí)

ericadurance.blog.cz
Kandořané přivedou zpět k životu zesnulého doktora Bernarda Chisholma, aby na něm mohli provádět experimenty. Doktorovi se však podaří utéct a současně unese několik Kandořanů, aby tak dokázal, že mimozemšťané pronikli na Zemi. Bernard se snaží přimět Lois, aby napsala článek, který by potvrdil jeho tvrzení. Lois to odmítne a tak unáší také ji. Zod se ve snaze zachránit svůj lid vydává za reportéra z Daily Planet a odhalí Bernardovu tajnou laboratoř. Clark přichází do laboratoře právě v čas a na vlastní oči vidí, že Zoda postřelili.9.16 Escape (Útěk)
ericadurance.blog.cz
Clark a Lois mají namířeno na klidnou romantickou dovolenou mimo město. Jejich plány jsou ale zmařeny, když narazí na Chloe a Olivera ve svém hotelu. Trapný okamžik přeruší až příchod Silver Banshee, která svou pozornost zaměří na Clarka a Olivera. Mezitím se Tess setká se Zodem, no jejich střet končí překvapivě.


9.18 Upgrade (Metallo 2.0)
ericadurance.blog.cz
Brzy/ Coming soon9.19 Charade (Šaráda)
ericadurance.blog.cz

Brzy / Coming soon


9.21 Hostage (Rukojmí)
ericadurance.blog.cz
Brzy / Coming soon9.22 Salvation (Spása)
ericadurance.blog.cz

Brzy/Coming soon
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Áďa Áďa | Web | 22. září 2009 v 18:07 | Reagovat

oni už měli první díl ve čtvrtek 17 je to tak?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama