TV Guide Big Interview → 2008 → Part 1

18. září 2008 v 17:52 | By Erica:o) |  Interviews
TV Guide: Takže za prvé: V kolika epizodách vás v této sérii uvidíme?
Vše,co vím je,že to bude více než plánovaných 13...kolik to mi,ale zatím neprozradili...
TV Guide: Ti mizerové! To nevědí,že musíte taky platit účty a kupovat si nové boty?!
Je to hrůza,že?(:D)

TV Guide: Teď,když už máme Lois a Clarka v Daily Planet,necítíte se trochu jinak než jindy,když vám teď všichni věnují pozornost?
Zbláznila bych se kdybych se tak cítila! Zešílela! Ale co pociťuji,čím více se blížíme legendárnímu Supermanovi je,že toho v každé epizodě musím víc dělat. Víc se do všeho zapojuji,Lois nachází samu sebe,a konečně se stává tou novinářkou,kterou všichni milují...Porypují do sebe s Clarkem,takže je hodně srandy. Jde něco vyšetřovat s tím,že ona je ta,co řeší problém a přitom je Clark ten,co ji zachraňuje...Je to docela legrace.
TV Guide: Lois už byla párkrát nařčena,že tak trochu zaspala ,,svou životní cestu"...
To jsem slyšela,ano...Ale v této sezoně dali Lois spoustu dobrého materiálu a vědomostí.Takže uvidíte,že ,,svou životní cestu" nezaspala...
TV Guide: Samozřejmě,je velice důležité,aby show udělala trochu větší obrat...sedli jste si někdy s Tomem Wellingem a pobavili se o tom,jak se s tím vypořádat?
Chodí to tak-a chodí to tak už od chvíle,kdy jsem přišla do seriálu- je,že prostě tu ,,káru" táhnete spolu se spoluherci,producenty a překonáváte to,co se děje s vaším příběhem. A každý rok jsem na hraně a zase o trošičku dospěji...Když přišel tento rok a vyjasnilo se kam vlastně chtějí příběh směřovat ano,hodně jsem se o tom bavili. Brali jsme to strašně vážně a ujišťovali se,že je to spravedlivé a že postavy budou stále vlídné...Jediné,co mě celou dobu zajímá a co nejvíce chci,je vědět,že Lois bude stále inteligentní,vtipná a vlídná,takže se publiku bude líbit ten fakt,že ji má i Clark rád...místo toho,aby říkali...
TV Guide: ,,Ona ho není hodná,není ho hodna!"
Přesně. Takže tento rok děláme takové specialůstky,aby jsme byli věrni Supermanovské mytologii...
TV Guide: A v Daily Planet uvidíme Clarka a Lois spíše jako partnery nebo jako protivníky?
Tak trochu obojího. To je na jejich vztahu právě zábavné,ty chvíle,kdy jdou proti sobě a pak k sobě zase přilnou,když musí...když je v sázce opravdu mnoho. Ty chvíle kdy jeden z nich řekne,,Víš,co? Odvedl(a) jsi opravdu skvělou práci" A tvůrci byli tentokrát opravdu dobří,když v příběhu nechávali chvíle,kdy si říkáte: ,,Bože,tak tihle dva se opravdu milují? Miluje ho opravdu?" Takových chvil je tam spousta.
TV Guide: Doslechl jsem se něco o polibku,který přijde v 5 epizodě ,,Commited"...Jak byste vy popsala toto ,,spojení rtů"?
Ach...No...K tomu polibku vlastně nikdy nedošlo.
TV Guide: Ne,ne!
Žádný polibek. Nerada vám to říkám. V konečné verzi scénáři- té naší - žádný nebyl...I když prý byl prve plánovaný. Ale jsou tam také opravdu roztomilé chvilky... Dostanou se například do spousty velkých problémů, a Lois bude muset přijmout to,co cítí ke Clarkovi...přímo před ním...Vím,že interview sice nejde přesně podle vašich představ...ale můžu vám slíbit,že až přijde polibek bude opravdu žhaví!(směje se).
TV Guide: No,dobře. A co je pravdy na tom,že Clark nabídne Lois, aby zůstala na Kentovic farmě?
Ano,ano...opravdu ji nabídne,aby zůstala a právě tomuto problému se teď Lois vyhýbá...Je spousta chvilek,kdy vidíte,že je Lois do Clarka zamilovaná...Nechce,aby to věděl,ale tyto city si uvědomuje...Jen neví,co s nimi dělat...a od toho se právě bude odvíjet další děj...Ale tak jsme teprve u 5. epizody,takže nemůžeme vědět,co se stane ve vzdálené budoucnosti...!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pospola Pospola | Web | 18. září 2008 v 18:18 | Reagovat

AAAAAA TO JE MAZEEEEEEC!!!! TAK NEJEN CHLOEINKA MĚ NEZKLAME, ALE TAKY LOIS ;o) JUCHŮŮŮŮŮŮ :oD

2 Áďa Áďa | Web | 19. září 2008 v 23:09 | Reagovat

ahoj Eri jsem tu jen naskok podívat se a tak :) ty fotky na tom zelenem pozadí v předchozím článku jsou fakt nádherný jo a přidala jsem si te naicq jestli neva ale asi sis mejeste neautorizovala tak pokud neva tak to udelej:)ale samozřejmě te nenutím :)

3 Pauline Grint Pauline Grint | E-mail | Web | 20. září 2008 v 21:40 | Reagovat

Že by bylo konečně něco pořádnýho mezi Clarkem a Loise? Už se moc těším :) čekám na to už strašnou dobu xD zatím mě uspokojili jenom v tom díle s "kouzelnou" rtěnkou xD

4 sarcaa-->your SB♥<-- sarcaa-->your SB♥<-- | Web | 21. září 2008 v 9:36 | Reagovat

já se na to tak těšíííím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama