,,Konečně mi hodili kus žvance!"

31. července 2008 v 9:33 | By Erica:o) |  Interviews
V epizodě ,,FADE" prožila Lois malý flirtík s Grahamem a o něco dříve s Arthurem Currym.Jste ráda,že autoři dopřávají Lois taky nějaký ten románek?
Skvělá věc na flirtu s Arthurem Currym byla,že se vyvinul v něco víc.V epizodě ,,FADE" se objevil někdo s kým jsem si (coby Lois)prožila flirt a mohla z toho být láska,ale nebyla. Ona se Lois tak trochu baví. Bude ještě spousta mužů,kterými bude Lois okouzlena. Tento flirt s Graham vytváří dojem,že Lois nachází sama sebe jen v problémech.
Lois je velice silná a drzá dívka,ale pod tím vším,má o sobě stejné pochybnosti jako zbytek jejich Smallvillských přátel?
Ale jo! Lhala bych,kdybych řekla,že Lois nemá pochybnosti sama o sobě. Jen se s nimi vyrovnává právě tou sebevědomou cestou,abych tak řekla...Hluboko uvnitř,má také spoustu záporných otázek,které se ale neodrážejí na jejím chování. Co se někdy vynoří na povrch je její nejistota. Nikdy neměla matku,ta zemřela když byla velmi malá a vychoval ji přísný a disciplinovaný otec. Zmítá se na zajímavé hranici,protože instinktivně se učíte určité věci od svých rodičů a necháte sami sebe zajít tak daleko dokud si neřeknete takové to,,OK,tak to by už stačilo!" což vždycky říkával její otec.

V epizodě ,,FADE" je mezi Lois a Marthou taková scéna,která tak trochu připomíná matku a dceru.
A to je na té scéně úžasné,doufám,že bude více takových scén,kde budou takovéto chvilky s Marthou-s někým s kým si můžu povídat,s někým kdo pro mě není hrozbou a ke komu můžu být coby Lois otevřená,protože spousta Loisiných zkušeností s muži ji vedla k tomu se chránit.
Jonathanovi jste pomáhala s politickou kampaní. Budete i nadále pracovat pro Marthu,když teď převzala jeho pozici?
Dá se říci,že jsem teď něco jako její šéf,takže s ní i musím více být,a je tam taková ta chvíle,kdy jako by mi říkala,,Hej,tohle zvládneš,já ti věřím!"...To bylo pro Lois podstatné,mít někoho,kdo věří v její schopnosti a chytrost...Opět musím více přijít do kontaktu s Marthou,což zbožňuji...
Bylo v epizodě ,,TOMB"náročné všechno to svazování a unášení?
Ano,bylo. A já se na to strašně moc těšila když jsem četla scénář,protože mi konečně hodili kus žvance!(:D) Je hezké hrát takhle Lois...Přijde k tomu jako slepý k houslým,začne se o tom zajímat a nakonec v tom taky jede...ale je hezké hrát takovou skutečnou část její osobnosti a ukázat jak moc má ráda svou sestřenici. Bylo to pořádně náročné,ale pomáhá když pracujete s Allison,která je vždycky skvělá.Baví ji a zajímá se jak to všechno funguje..Na konci této scény jsme byly opravdu velmi unavené...!
Jaké to bylo setkat se na Toronto Convention s bývalou Lois Lane,herečkou Margot Kidder?
Bylo to pro mě trochu rozpačité,protože jsem ji zbožňovala od malička a zbožňovala jsem co dělá se svou filmovou postavou. Když ke mě přišla,cítila jsem se jako bych byla zase ta malá holčička. Seděla jsem tam a bavila se s nějakými lidmi a najednou ke mě někdo z boku přiskočil a obejmul mě. Neměla jsem tušení,kdo to je. Byla na mě velice hodná a navíc toho ví tolik o šoubyznysu. Margot mi řekla,že se ji líbí,to co dělám a to pro mě hrozně moc znamená. Vím,že je spousta žen,které hráli tuto roli,ale pro mě byla ona Lois s velkým ,,L"...Ráda jsem od ni dostala takovou pochvalu.
Tuto zimu jste natočila Butterfly Effect 2( Osudový dotek 2).Co vás na tomto projektu zaujalo?
Vlastně,je to stejný příběh jako v jedničce,hlavní herec má stejné schopnosti,jaké měl i ten první. Moje postava Julie se snaží se pokouší napravit situace,které kolem ni nastanou. Co mě hlavně na tom všem zaujalo bylo,že je od Lois tak odlišná...Je velice otevřená,bezstarostná a zamilovaná.Má růžové brýle-všechno je prostě dokonalé...
Jak jste stíhala Smallville a zároveň nový film?
Z práce na obojím jsem byla pěkně vyčerpaná,ale o to tu přeci jde ne?!:D
A nakonec jen taková vtipný postřeh...Když Lois byla uvedena do seriálu najela do pole s obilím. Od té doby stihla srazit studenta a psa. Žertujete někdy o jejich špatných řidičských kvalitách a o tom jakou je Lois na cestách hrozbou?
Jo,často si z toho na place děláme srandu a pak,samozřejmě,lidé předpokládají,že jsem také špatná řidička,což ale není vůbec můj případ! Posadí mě za volant a děsím lidi. Dělám si z toho srandu,jedu rychle a oni z toho všichni mají hroznou srandu...Ale ne,já řídím snad už od jakživa.Vyrostla jsem na farmě,a tam z toho také mají vždycky velkou srandu!:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pospola Pospola | Web | 31. července 2008 v 11:08 | Reagovat

Jeee to je skvělý rozhovoreeeeek :o) A Erica je podle mě nejlepší Lois Lane co kdy byla ;o) :o)

2 Pospola Pospola | Web | 31. července 2008 v 11:09 | Reagovat

Jooo a nechci být nějak vlezlá :oD (To já nikdy :oP ) ale myslím že všichni čekáme na vyhlášení bublinkyyyyy :oD

3 sarcaa-->your SB♥<-- sarcaa-->your SB♥<-- | Web | 31. července 2008 v 13:06 | Reagovat

nejlepší Lois Lane, co kdy byla...:)

4 sarcaa-->your SB♥<-- sarcaa-->your SB♥<-- | Web | 31. července 2008 v 13:17 | Reagovat

Lois vyrostla na farmě???? teda Erica??

5 Áďa Áďa | Web | 31. července 2008 v 16:18 | Reagovat

myslím s i ze erica je rozhodne nej Lois, nikoho jineho tam nevidím.)

6 Claire Claire | Web | 31. července 2008 v 19:01 | Reagovat

Ahojky!

Hele, jak jsi řikala s tim SONB, máš tady někde přihlášku? Nebo teda, já nevim víš, já teď jedu pryč, ale kdyby to bylo pozdejc, tak klidně a někoho bych taky snad navnadila...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama